Hakkımızda

 1999 yılında atık yönetimi ve lojistik alanında ilk adımlarını atan Asre Kağıt Geri Dönüşüm, ülkemizin gelişen geri dönüşüm sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek amacıyla 2014 yılında tesis yatırımlarıyla faaliyetlerine devam etmektedir.
Kağıt sektörünün ana hammaddesi olan atik kağıtların toplanması, türlerine göre ayrılması ve kağıt-karton üretimi için geri dönüşüme hazırlanması Asre Kağıt Geri Dönüşüm' ün Kartal tesislerinde gerçekleştirilmektedir.
Entegre Atik Yönetimi hedefiyle teknolojik altyapısını sürekli geliştiren Asre Kağıt Geri Dönüşüm, faaliyet gösterdiği bölgenin ve ülkemizin önde gelen firmalarından biri olma yolunda kararlılıkla çalışmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

 1999 yılında kurulan şirketimiz Kağıt Geri Dönüşüm ve Lojistik alanında faaliyet yürütmektedir. ASRE GRUP; her geçen gün ülkemizin önde gelen firmalarını hizmet ağına katarak büyümesine devam etmektedir. Bu büyüme ile birlikte çalıştırdığı personellerin mesleki ve kişisel yetkinliklerini sürekli geliştirerek, yönetim sistemlerine hakim, teknolojiyi eksiksiz kullanan, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde hareket eden, kurgulayan, sektördeki değişiklikleri takip eden, değişime ayak uyduran kadrolar çalışmaktadır. ASRE GRUP Ümsa Lojistik Şirketi ile Lojistik Alanında da Hizmet vermektedir. Yenilikçi yaklaşımımız ile hızlı yaratıcı ve ekonomik çözümler sunmaktayız.v2

Misyonumuz

 1999 yılında kurulan şirketimiz Kağıt Geri Dönüşüm ve Lojistik alanında faaliyet yürütmektedir. ASRE GRUP; her geçen gün ülkemizin önde gelen firmalarını hizmet ağına katarak büyümesine devam etmektedir. Bu büyüme ile birlikte çalıştırdığı personellerin mesleki ve kişisel yetkinliklerini sürekli geliştirerek, yönetim sistemlerine hakim, teknolojiyi eksiksiz kullanan, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde hareket eden, kurgulayan, sektördeki değişiklikleri takip eden, değişime ayak uyduran kadrolar çalışmaktadır. ASRE GRUP Ümsa Lojistik Şirketi ile Lojistik Alanında da Hizmet vermektedir. Yenilikçi yaklaşımımız ile hızlı yaratıcı ve ekonomik çözümler sunmaktayız.v3


FİRMALAR